Çerez Bildirimi

Finanskar web sitesi, İlberk Group Finansal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’ye aittir. Bu adresi ziyaret eden Müşterilerimizin bilgi güvenliği Kurumumuz için büyük önem taşır. Bu metin bilgi güvenliği hususunda bilgilendirme üzere hazırlanmıştır.

Firmamız, müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem göstermektedir. Müşterilerimize ait bilgilerin korunması ve yasal mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmesine dair yaklaşımımız çerçevesinde, tüm çalışanlarımızın bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde göstermesini sağlamak için, bu hususta detaylı düzenlemelere gidilmekte, yürütülen her türlü uygulama ve süreçte müşteri bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır.

Müşterilerimize ait bilgiler müşterilerin onayı olmaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere hiçbir şekil ve surette herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

Firmamız, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Bankaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

Bu doğrultuda, müşterilerimize ilişkin tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.

Web sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerli olup diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile ziyaret edilen diğer web sitelerinin gizlilik ilkeleri, etik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan Firmamız sorumlu değildir.

Şahsi bilgilerinizi (adres, telefon, faks, e-posta adresi vb.) Firmamız ile paylaşmanız halinde söz konusu bilgiler sadece kampanya, tanıtım, duyuru, değişiklik ,bilgilendirme, kullanım ve bakım hizmetleri ile sözleşmenin yenilenmesine ilişkin iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. Şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Firmamız tarafından gönderilen e-posta iletilerini almak istemiyorsanız, e-postanın alt kısmında yer alan “Firmamızdan yeni ürün ve hizmet tanıtımına ilişkin herhangi bir eposta almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

Site, kullanıcılarını Site üzerinden verilecek tüm içerik, hizmet ve ürünler hakkında bilgilendirmeyi ve ürün/hizmet taleplerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunmayı hedeflemektedir. Site’de yer alan sayfa ekranları, bilgi, her türlü içerik, tema, uygulama ile materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, İlberk Group Finansal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’ye aittir. Site’nin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Site adına saklıdır. Site’de yayınlanan yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran İlberk Group Finansal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’ye aittir.