Biz Kimiz?

Hedeflerinize ulaşmanız için bireysel ve kurumsal hizmetlerle size destek oluyoruz.
Her kişinin ihtiyaç ve tercihlerinin farklı olduğu bu dönemde, kişiye ya da şirketinize özel hizmetlerden yararlanmak için FİNANSKAR danışmanlığa hoşgeldiniz.
Uzman kadro tecrübemizle ihtiyacınız olan kredi çözümleri için yanınızdayız. FİNANSKAR Türkiye'nin tüm İllerine hizmet vermektedir. Tamamen profesyonel, müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bu online işlem platformu ile kredi talepleriniz için işlem yapabilme imkanına sahiptir.

İlberk Group A.Ş. nin faaliyetlerinin dayandığı yasal koşullar BDDK'nın yayınladığı 5 Kasım 2011 tarih ve 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir. Faaliyetlerimizi bu çerçevede yürütmekteyiz. Faaliyet alanımız bankaların bireysel ve ticari nitelikli ürünlerinin satışı ve pazarlanmasıyla müşterilerin banka ürünleri konusunda danışmanlık almasının sağlanmasıdır. ITO (İstanbul Ticaret Odası) 265833-5 sicil numaralı kaydında da faaliyet konularımız ve verdiğimiz hizmetler açıkça belirtilmiştir ve bütün işlemlerimiz tamamen yasaldır.
Krediler konusunda Türkiye'nin en uzman, en eski, en kurumsal ve en köklü danışmanlık kurumu olan Finanskar , 2014 yılından itibaren sektörün öncüsü ve belirleyicisi konumundadır. Faaliyetlerimiz, kurumsal yapımızın desteği ve yönetim kurulumuzca belirlenen yol ve yöntemlerle sektörden gelen, deneyimli ve aynı zamanda üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş çalışanlarımızca yürütülmektedir.

İlberk Group A.Ş. markası olan Finanskar bağlı bulunduğumuz BDDK nın Destek Hizmetleri sağlanması ile ilgili yasal düzenlemesi, mevduat toplanması haricinde:
- Kredili Mevduat Hesabı
- Kredi Kartı
- Tüketici Kredileri
- Konut Kredileri
- KOBI Kredileri
- Ticari Krediler
gibi bankacılık ürün ve hizmetlerinin mutabakat sağlanılan banka adına satış ve pazarlanmasına imkan tanımaktadır. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'na aykırı olmamak koşulu ile İlberk Grup A.Ş.nin bankalara ait ürünleri pazarlanması konusunda onay almıştır ve Resmi Gazete'nin 21 Eylül 2020 tarihli ve 466 ve 467 No'lu sayfasında yayımlanmıştır.
 
''FİNANSKAR'' bir İlberk Group A.Ş. Markasıdır.

 

Vizyon

Finansal danışmanlık sektöründe, sürdürülebilir ve karlı büyümeyi sağlayarak Türkiye’deki ilklerinde yer alıp uluslararası finansal ortamın lideri olmak.

Misyon

Güven ve dürüstlük üzerine tercih edilebilir ilişkiler kapsamında, uzman finansal danışmanlık çözümleri sunarak işinizin ve şahsi varlığınızın büyümesine yardım eden finansal danışman olmak.

Bir Biz Oluruz

Finanskar ailesi olarak birbirimize destek oluruz. Uyum içerisinde takım ruhu ile çalışırız. Birbirimizin görüş ve önerilerini dinler; farklı fikirlere ve görüşlere saygı duyarız. Birbirimize karşı hoşgörülü davranırız; hakkaniyet prensibiyle hareket ederiz ve bir biz oluruz.

Dinamik ve Yenilikçiyiz 

Değişim ve güncellenmeyi fırsat olarak görürüz; değişen şartlara hızla uyum sağlar ve başarı elde ederiz.

Yaratıcı ve pratik çözümler üreterek hayata geçirilebilecek kararlar alırız, dinamik ne yenilikçilikle işimizde fark yaratırız.

Sürdürülebilir Verimlilik

Başarı için gösterilen içten çabayı her zaman takdir ederiz. Hedef odaklı hareket eder; yenilikçi hedefler belirleriz. Daha iyiye ulaşmak için çaba gösterir, krizleri yenilenme zamanı bilip engeller karşısında pes etmeyiz. Sürdürülebilir verimlilik ile kaynaklarımızı iyi kullanırız.

Krediler

Yerimiz & İletişim

Destek & Şikayet

Bizi Arayın