İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ DANIŞMANLIĞI

İpotekli kredi Bir teminat karşılığında kredi çekilmesini mümkün kılan kredi seçeneğidir. İpotekli ihtiyaç kredisi değişkenlik gösterebilen taksitler ile ödeme yapılmaya açıktır. Bu kredi genel olarak yüksek miktarda ki tutarlar için kullanılmaktadır. Talep edilen en yüksek miktar da tutar için uygulanan bu kredi türünü kimler alabilir? İpotekli ihtiyaç kredisine başvurmak için gerekli olan şartlar nelerdir?

 
İpotekli İhtiyaç Kredisi Nedir?

Daha uzun vade imkânları sunan bir diğer adıyla bireysel finansman kredisi için gerekli olan bir takım şartlar mevcuttur. Eğer normal şartlar da verilen kredi tutarı sizin için uygun ve yeterli değilse herhangi bir mülkü ipotek altına alarak bu krediden faydalanabilirsiniz. 60 ay vade den 120 aya kadar vade seçenekleri sunan birçok banka mevcut. Bu bankalar arasında size en uygun faiz oranlarını veren bankaya ipotekli kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yüksek miktar da paraya ihtiyacı olmayanlar için uygun olmayacak bu kredi seçeneği ile evinizi ipotek altına alarak evinizi satmadan size verilen parayı değerlendirebilirsiniz. Herhangi bir mülkünüzü satmaya gerek kalmadan gerekli olan parayı alabileceğiniz bu kredi türün de düşük faiz imkanları da bulunmaktadır. Finanskar danışman hizmetleri yardımıyla ipotekli ihtiyaç kredisi için gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

 
İpotekli İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

Tabiki bu kredi türüne başvuru yapabilmeniz için gerekli olan en önemli nokta kendinize ait bir mülkünüzün bulunmasıdır. Eğer kendiniz ait herhangi bir mülkünüz yoksa bu krediden faydalanamazsınız. Birinci dereceden herhangi bir akrabanızın mülkünü ipotek altına almanız da mümkün değildir. Bankalar arasın da değişkenlik gösterse de kendinize ait olmayan herhangi bir mülk ipotek altına alınamaz. Başvuru yapan kişiye ait herhangi bir dükkan, arsa veya ev ipotek altına alınabilmektedir. İpotek altına alınacak olan mülkün değerinin de tespit edilmesi gerekmektedir. Değeri tespit edilen mülke göre belirlenen tutar belirlenmektedir. Bu değer tespit işi için eksper gönderilmektedir. Eksperin çıkardığı rapor yardımıyla en doğru değer tespiti yapılarak kişiye uygun kredi miktarı ve ödeme seçenekleri belirlenmektedir.

Finanskar Bir İlberk Group A.Ş Markasıdır.

Hemen Bize Ulaşın

Numaranızı Bırakın 5 Dakika İçinde Dönüş Yapalım

Thank You for Contact Us! Our Team will contact you asap on your email Address.