TOGG Ava Labs ile İş birliği yaptı!

TOGG Ava Labs ile İş birliği yaptı!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu ve Avalanche blok zincirini geliştiren Ava Labs, akılı kontratlar ile güvenli ve hızlı mobilite hizmetleri geliştirmek için stretijik bir iş birliği yaptı. Las Vegas'da düzenlenen CES 2022 etkinliği esnasında duyurulan iş birliği, yeni nesil mobilite hizmetlerinde bir ilk olacak. 

USECASE Mobility yaklaşımı ile mobiliteyi bir adım öteye taşıyarak otomobilden fazlasını üretmek üzere yola çıkan TOGG, blockchain teknolojileri konusundaki stratejik partner arayışını tamamladı. TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, gerçekleşen anlaşma ile ilgili oldukça önemli bir açıklamada bulundu.

Mobilite dünyasında dijital ekonominin rolünün arttığını belirten karakaş, ilk günden beri TOGG kullanıcıları için yeni nesil dijital mobilite çözümlerinin geliştirdiklerini, Ava Labs ile yaptıkları iş birliğinin kullanıcı deneyimini başka bir noktaya taşıyacağını ifade etti. Söz konusu anlaşmaya ilişkin önemli bilgiler paylaşan Gürcan Karakaş, Tüm Mobilite ekosistemine dahil olan iş ortakalrı, TOGG sahipleri ve hatta TOGG sahibi olmayan kullanıcıların da bu platformdan yararlanabileceğini açıkladı.

Önceki BlogDolar rekor tazelemeye devam ediyor
Sonraki BlogTürkiye'nin İnternet hızı arttı